Domů > O nás

Quzhou HanYin dar výrobních je registrován v Hongkongu. Dvou dceřinnou společností (HanYin dar factory a HanYin E-business společnosti) v Číně ZheJiang.


Také jsme naše výrobky zahrnuté: vánoční stromeček výrobky, klíčové řetězce, otvírák lahví, stan, houpací venkovní zboží a propagační dárky atd. Máme vlastní profesionální továren a návrháře, přímý prodej továrny poskytovat konkurenceschopné ceny pro vysoce kvalitní zboží .může poskytují nákupu služeb pro mnoho zahraničních zákazníků, protože máme lepší porozumění továrny v Číně a mají bohaté profesionální pro zahraniční trh, takže můžeme poskytnout mnohem lepší a profesionální služby pro naše zákazníky


Máme profesionální tým pro zámořský obchod a každý z nich jsou vybíráni prostřednictvím hodně přísných testů, tímto způsobem, můžeme zajistit, že jsou zámořský obchodní tým bohaté zkušenosti v zámoří obchodování a vynikající kvality, který může sloužit zákazníkovi s dobrou znalost jejich požadavky a pomáhají jim při prvním.


Úspěšně jsme spolupracovali s mnoha zahraničními zákazníky. Jsme přesvědčeni, že náš výrobek může mít nás na světovou scénu. Odlišností a zákazníky navrhujeme profesionální návrhy a pomoc pro našeho zákazníka dle potřeb zákazníků a jejich trhu.


Proto upřímně rádi bychom mít dlouhodobý obchodní vztah s klienty doma i v zahraničí, rozjasňující obchodní budoucnost.

společnosti.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!