Zimní mráz Zelený vánoční strom

Zimní mráz Zelený vánoční strom

Popis Užijte si kouzlo zimní krajiny v pohodlí a teplo vašeho domova s ​​naší Flocked Alpine smrekový strom. Tento umělý vánoční strom se vyznačuje svěžími zelenými větvemi pokrytými těžkými vločkami, které zachytávají nedotčený vzhled pokrytých sněhem pokrytých evergreenů, které se nacházejí v ...
PRODUCT DETAILS

Popis

Užijte si kouzlo zimní krajiny v pohodlí a teplo vašeho domova s ​​naší Flocked Alpine smrekový strom. Tento umělý vánoční strom se vyznačuje svěží zelenými větvemi pokrytými těžkými vločkami a zachycuje nedotčené vyhlídky zasněžených evergreens, které se nacházejí v ledových alpských lesích.

Navržený s elegantní siluetou složenou z klasických PVC listů, náš mrazivý vánoční strom přináší radostnou dovolenou dokonce i na nejjemnější prostory. Její robustní větve vybíhají půvabně směrem k zemi a jsou připraveny k uchycení vaší milované sbírky ozdob.

Ručně navlečené prémiové jasné světlo vrhá jemnou záři, čímž posiluje zasněženou krásu tohoto štíhlého vánočního stromku. Vychutnejte si svou rodinu s úchvatným zimním displejem rok co rok s naší Flocked Alpine smrekový strom.

Klíčové vlastnosti

Všechny modely:

5leté listy a 2letá lehká záruka

Tenký, sestupný profil se skládá z klasických PVC jehlic pro plnost

Kloubové větve pro snadné nastavení

K dispozici je pevný kovový stojan

Materiál odolný proti plamenům

Modely před verzí:

Obsahuje pohodlný spínač nožního spínače

Worry-Free ™ UL®-schválené vnitřní osvětlení

Profesionálně navlékané světla skrývají dráty

Pokud zhasne žárovka, zbývají světla

K dispozici jsou další žárovky a pojistky

Hot Tags: zimní námraza zelený vánoční strom, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, koupit, levné, vysoce-kvalitní, prodej, vánoční stromky s hustým sněhem, vánoční stromek se sněhem, bílé zelené jedle vánoční strom
Související produkty

Dotaz

Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!