100% Vánoční stromek

100% Vánoční stromek

Popis Inspirovaný zelenými lakeside jedlemi, Lake Forest Fir Snap Tree ™ dodává klidné kouzlo na dovolenou zdobení. Díky naší exkluzivní technologii Snap Tree ™, která shromažďuje váš vánoční stromek, je vánice. Jednoduše zasuňte stojan, naklopte ho, spojte korunku a dokončete instalaci. A...
PRODUCT DETAILS

Popis

Inspirován zelenými jedlemi z jezera na jezeře, Lake Forest Fir Snap Tree ™ přináší uvolněné kouzlo na rekreační zdobení. Díky naší exkluzivní technologii Snap Tree ™, která shromažďuje váš vánoční stromek, je vánice. Jednoduše zasuňte stojan, naklopte ho, spojte korunku a dokončete instalaci. Vestavěný válečkový stojan vám umožní snadno najít ideální místo pro strom. Po svátcích pohodlně ukládejte strom na svůj stojan se svislým úložným pytlíkem.

Díky impozantním 80% listovosti vyrobené z jehel Real Feel ™ je jedním z našich nejrealističtějších stromů Lake Forest Fir Snap Tree ™, což z něj činí nadčasový nádech všech vašich prázdninových slavností. Jeho plný tvar a krásná zelená barva vytvářejí skvělou kulisu pro cenné ozdoby. Dřevěná lesní jedlíčka je vybavena také pohodlným světelným systémem Quick Set ™, který obsahuje všechny světelné řetězce uvnitř kmene stromu. Světelné připojení se při nastavování automaticky provádí, takže jediný konektor je vše, co potřebujete k osvětlení stromu.

Kromě obvyklé možnosti jasného osvětlení nabízí krásná Lake Forest Fir naše barevné LED diody. Tato volba nabízí 4 volby osvětlení, vše do jednoho stromu: 1) jasné LED světla, 2) vícebarevné LED světla, 3) střídání z jasné na multi a 4) vypnuto. Průlom je, že stejná LED žárovka se mění z jasného světla na barevné světlo (žlutá, červená, modrá nebo zelená), takže všechny stromové světla zůstávají zářící a jasné.

Klíčové vlastnosti

Všechny modely:

Exkluzivní technologie Snap Tree ™ pro snadné nastavení a ukládání

5leté listy a 2letá lehká záruka. Další informace

Více než 80% jehel Real-Feel ™ PE pro realitu kombinovaných s PVC jehlami pro plnost

Rolovací stání Snap Tree ™ s pojistnými kolečky

Dodává se se svislou úložnou taškou; stromové obchody na svém stánku

Klasický plný tvar a živý vzhled

Materiál odolný proti plamenům

Modely před verzí:

Technologie Quick Set ™ spojí všechny světelné řetězce uvnitř kmene stromu

K dispozici s jasnými nebo barevnými LED diodami

Obsahuje pedál pro zapnutí / vypnutí pro modely s jasným světlem a řadič napájecího kabelu pro modely LED

Osvětlení Worry-Free ™ UL®

Profesionálně navlékané světla skrývají dráty

Pokud zhasne žárovka, zbývají světla

K dispozici jsou další žárovky a pojistky

Hot Tags: 100% pe vánoční strom, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, koupit, levné, vysoce kvalitní, prodej, nejlepší umělé vánoční stromky, skutečně vypadající umělé vánoční stromky, automatické vánoční stromky
Související produkty

Dotaz

Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!