Tradiční vánoční strom

Tradiční vánoční strom

Kompaktní rozvětvené a sportovní huňaté zelené tipy, Heritage Balsam Spruce je vánoční stromek, který vyzařuje sílu a vitalitu. Vypadá to, jako to bylo vytrhnuto z lesa a umístěno ve vašem obývacím pokoji, tento strom má tradiční odvolání, které jednoduše říká Vánoce. Tradiční vzhled ...
PRODUCT DETAILS

Výška

120cm, 150cm, 180cm, 210cm, 240cm

Tipy

přizpůsobené (husté nebo tenké)

Typ

Pvc mix PE Zelený vánoční strom

Materiál

PE + PVC

Vyzdobit

LED světlo s vánoční koulí

Balík

1ks / krabice

Metoda

Automatický

MOQ

100 ks

Kompaktní rozvětvené a sportovní huňaté zelené tipy, Heritage Balsam Spruce je vánoční stromek, který vyzařuje sílu a vitalitu. Vypadá to, jako to bylo vytrhnuto z lesa a umístěno ve vašem obývacím pokoji, tento strom má tradiční odvolání, které jednoduše říká Vánoce.

Tradiční vzhled pochází z tmavě zeleného odstínu listů, který je tvarován do klasického profilu. Tipy mohou být vedeny do libovolné polohy, která vám umožní, aby tento umělý vánoční stromek byla ideální volbou pro ty, kteří mají spoustu ozdob! Jasné světla svítí podél větví jako diamanty v smaragdovém sametu.

Tradice diktuje, že vánoční stromček jde u krbu, ale náš Heritage Balsam Spruce je tak krásný, že si budete chtít dát do každé místnosti v domě. Díky svému překrásnému barvu a klasickému profilu je tento umělý vánoční stromek ideální pro přivádění dovolené do každého místa ve vašem domě.

Klíčové vlastnosti

Všechny modely:

5leté listy a 2letá lehká záruka. Další informace

Trvanlivé jehlice z borovice z PVC

Krásná zelená barva a klasický profil

Kloubové větve pro snadné nastavení

Materiál odolný proti plamenům

K dispozici je pevný kovový stojan

Modely před verzí:

Worry-Free ™ UL® - schválená světla

Profesionálně navlékané světla skrývají dráty

Pokud zhasne žárovka, zbytek žárovky svítí !!!

K dispozici jsou další žárovky a pojistky

Hot Tags: tradiční vánoční strom, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, koupit, levné, vysoce kvalitní, prodej, zelený pvc vnitřní vánoční strom s plastovým stojanem, populární vnitřní umělé vánoční stromky, vánoční strom shop, žlutý vánoční strom, bílý vánoční strom, oranžový vánoční strom, bílá větev vánoční stromky, vánoční strom bílá, douglas vánoční strom jedle, bsci vánoční strom, vánoční strom 3 metry
Související produkty

Dotaz

Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!