Vánoční strom je základní ozdoba k oslavě Vánoce

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Nov 02, 2017

Vánoční strom je v souladu s oslavou vánočních esencí, ale také součástí vánočních slavností. Pokud není doma vánoční stromek, výrazně sníží sváteční atmosféru.

24. prosinec se nazývá Štědrý večer, je rodinné setkání, společné vánoční večeře, každý dárkový moment. Vánoční stromek je pro festivaly nutností. Obvykle jsou pokryty malými jedlemi nebo borovicemi a větve jsou pokryty ornamenty, dary a lucerny. Vánoční stromka Na vrcholu stromu je jasná hvězda, která ukazuje, jak tři králové z východu přicházejí do Betléma. Podle legendy zdobil německý náboženský reformátor Martin Luther první vánoční stromek na světě, aby všichni lidé mohli užijte si vánoční noční hvězdy, které budou příští noc blikat krásou hor.

Vánoční strom je v souladu s oslavou vánočních esencí, ale také součástí vánočních slavností. Pokud není doma vánoční stromek, vánoční stromek výrazně sníží sváteční atmosféru. Všichni víme a známe vánoční stromek, ale pro původ vánočního stromku, význam vánočního stromku víte, kolik? Zde, Xiaobian, aby vám o původu vánočního stromu!

Za prvé, původ vánočního stromu (1): legenda o vánočním stromku

Moderní vánoční stromky vznikly v Německu a později postupně populární ve světě jako vánoční oslavy v jedné z nejslavnějších tradic. Říká se, že vánoční stromek se poprvé objevil ve starém Římě v polovině prosince, německý misionář Nicholas v 8. století se svislým stromem věnovaným dítěti. Poté Němci vzali 24. prosince jako festival Adam a Eva a položili "zahradu zahrady", která symbolizovala Rajskou zahradu, vánoční strom a pověsila sušenky jménem svatého chleba, symbolizujícím smíření, a svíčka a míč, symbolizující Krista. 16. stoletím, náboženský reformátor Martin Luther Cdesigned vánoční večer pro hvězdnou noc, určený k uspořádání vánočního stromku se svíčkami a kuličkami doma.

Za druhé, původ vánočního stromku (2): legenda o vánočním stromku

K původu vánočního stromu má Západ také další slovo: na Vánoce je dobrý farmář, srdečně pobavil bloudící dítě, rozdělil se, dítě složilo větev vloženou na zem, větve rostla Strom, dítě ukázalo ke stromu farmářům řekl: "Každý rok dnes vánoční stromky jsou stromy pokryté dary a míčky, aby jste splatili svou laskavost." Poté, co dítě opustilo, farmář zjistil, že se stromové větve změnily na malý strom, pochopil, že původní recepce je posel Boží. Takže vánoční stromek dnes vidí, že vánoční stromček vždy visí na malém dárku a míč

Za třetí, původ vánočního stromku (3): legenda o vánočním stromku

Podle záznamů vánočního zvyku je první vánoční stromek malá palma na bílé straně města. První noc Ježíšova narození, Panna Maria a sv. Josef šla do chladného města, velmi unavená a panna chvíli spadla pod strom, malá palma, podívejte se, vánoční strom rozšiřuje své větve, aby Panna Maria, aby odolala chladnému vítrování. Ve středu noci se narodil Ježíš Kristus. V této době se na obloze objevily obzvlášť jasné hvězdy, vydaly nádherné světlo, přímo zasáhly malou palmovou hlavu, obkolesily do krásné clony. Od té doby, malý hnědý strom na Vánoce, to představovalo slavnou pozici.

Za čtvrté, původ vánočního stromku (4): legenda o vánočním stromku

Legenda, je tu člověk jménem Fulu Lunting skryté svatí, žijící v Německu, hora Alsaska, velmi miluje děti. Jeden rok vánočního života doufal, že nedaleké děti mohou šťastně hrát společně, ale bylo to chudé a nemělo peníze na nákup oblíbených dětských hraček a bonbónů, a proto byl pro něho nepříjemný. V případě

Jednoho rána, když Fulle Lentin prochází v lese, najednou uviděl malý cedr, stromy byly pokryty sněhem a na slunci bylo zavěšeno mnoho malých ledovců a slunce svítilo a svítilo. A vrátil strom zpět a nalil ho do umyvadla. A zvedni nějaké divoké ovoce v lese, a pak mouka, udělala nějaký kříž nebo hvězdicový dort visící nad větvemi. A s některými malými svíčky, vloženými do větví, strom vánočního stromu oblékal oslnivou, velmi krásnou. Na Štědrý den hrál Fulle Lenting zvonek, děti slyšely, šly do své chalupy, všichni kolem stromu, tančili zpívající vánoční písně a pak Fulu Lounce dort k dítěti Jsme, aby všichni měli šťastné Vánoce. Později tento zvyk cirkuluje.

V roce 1837 se německá princezna Helenová, vdaná s vévodou z Francie, vánoční stromeček také s ní rozšířila do Paříže. V roce 1841, manžel Victoria, dal vánoční stromek, vánoční stromek umístěný před palácem Windsor. Tento zvyk se rozšířil od královské rodiny k šlechtě, a pak populární lidu.

Vánoční strom (Christmastree) je svíčka a ozdoby na jedle nebo cizí borovice, které se svým krásným postojem staly nepostradatelnou výzdobou vánočních svátků. Široká škála vánočních stromků, přírodní borovice a cypřiše, umělý vánoční stromek a bílý vánoční stromek. Vánoční stromek Každý vánoční strom je pokrytý řadou ozdob, ale vrchol každého stromu musí mít velkou hvězdu, symbol tří bratří, kteří následují hvězdu a najdou Ježíše a jen rodina rodiny může tuto naději visí na.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!