Vánoční stromky přidat sváteční radost

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Oct 12, 2017Lampa vánočního stromku a důmyslná kombinace tvaru stromu je nový druh osvětlení krajiny. Vzhled tvaru je živý, krásný, praktický. je první volbou pro městské osvětlení a výzdobu nádvoří.

Osvětlení vánočních stromků se používá hlavně na sváteční Vánoce, Halloween, Nový rok, Valentýna, párty a svatby a další ideální dekorace, které lze instalovat na vánoční strom, obývací pokoj, ložnici, schodiště, nádvoří, zahradu a kdekoli přemýšlet o vánočním stromku se světlem, aby se přidal k slavnostní atmosféře a romantické náladě.

Stále více lidí s vánočními vánočními vánočními stromy, které nevyhnutelně zdobí vánoční stromeček, stojí mozku. Vánoční strom Vánoční osvětlení jsou nejzákladnější výzdobou, podíl vhodných, vinutých visících vhodných vánočních stromků může oslavovat vánoční stromky světlejší a lesklé. Ale vánoční strom vánoční strom lampa přesně kolik, jak vybrat, jak zabalit?

1, první je vybrat správné místo pro ozdobení vánočního stromku.

Můžete posunout dveře dveřmi, abyste viděli, kde první oko často padá doma, kde se shromažďuje světlo, a tentokrát tam umíme položit vánoční stromek, ale vánoční stromek se světlem jako okraj krbu nebo okenní stěna, je to správné místo.

2, vyberte správné světla vánočního stromku.

Dekorace festivalu by měla odrážet vaše osobní preference. Pokud dáváte přednost tradičnímu stylu, vyberte žárovku s nejrůznějšími barvami, vánoční stromek se světlem a chcete-li šetřit energii, která šetří planetu, vyberte energeticky úspornou LED lampu na vánoční stromeček.

3, kolik světla potřebujete?

Expert TIP: Vánoční strom dlouhý 7 stop, minimálně 500 malých světel, každý 1 stopa vyšší než 100. Pokud se vám líbí jasnější vzhled, můžete použít 150 žárovek na výšku. Samozřejmě, i pro výpočet šířky vánočního stromu, Vánočního stromu se světlem, čím větší je obvod vánočního stromku, tím více žárovky potřebuje.

4, připravte nástroje.

Každý rok ve Spojených státech je počet lidí, kteří jsou zraněni při výzdobě vánočního stromku, více než 15 000, takže nezapomeňte připravit správné nástroje před zdobením vánočního stromku. Například použijte elektrický žebřík namísto stoličky, abyste ho vyzdvihli, Vánoční strom s lehkým používá standardní drát a prodloužení výkonu; žárovka na každém vánočním stromku nemůže být příliš, asi 500 je řetězec, pokud je třeba více rozdělit na více řetězců, aby se připojil k zástrčce.

5, vánoční strom svítí regiment

Vánoční strom lampa, která by byla zabalena kolem vánočního stromu, byla nejprve nastavena ve skupině, což znělo zbytečné. Ve skutečnosti se tomu lze vyhnout při výzdobě světla vánočního stromku, které jsou vzájemně zamotané, navíc také snadno vzít lampu na vánoční stromeček, jedna ruka navíjená, ne chaotický, Vánoční strom se světlem riskuje riziko, že se ocitnou.

6, metoda jednoduchého navíjení

Za prvé, vánoční strom lampy síly, takže v době navíjení můžete vizuálně vidět vzor formace, od vrcholu stromu zdobené dolů.

Pokud je vánoční stromek umístěn v rohu, může být vytažen z jedné strany stromu na druhou stranu, vánoční stromek se světlem na přední straně vánočního stromku na dně.

Pokud je vánoční stromeček před oknem, můžete strom stočit o 360 stupňů a vidět světla tam a zpět.

Stejně jako chic svislá čára? Také velmi jednoduché, jen linka pod roztečí být větší, vánoční strom se světlem, aby odpovídal tvaru stromu.

Chcete-li světla trochu 3D, můžete osvětlit stromové světla mezi větvemi.

Jedním slovem je vaše dovolená.

7, uspořádání osvětlení pokročilých špiček

A je krásnější zabalit různé barvy světla vánočního stromku dohromady. Bílý vánoční strom Světla jsou hlavní a pak přidejte monochromatické nebo vícebarevné vánoční stromky.

B, použijte dobíjecí světla, věšáky a nehty na výrobu různých tvarů uměleckých vánočních stromků. Vystřihněte háček nad věšák a otočte ho do stromu, vánočním stromkem se světlem hvězdou nebo jiným tvarem se svěrkou, pak otočte lampu na vánoční stromeček a zavěste ji na okraj knihovny nebo okna.

C, zabalte světla vánočního stromku kolem venku. Nejprve zahoďte kufr a otočte ho směrem ke konci větve. Po setmění můžete vidět, že celý strom svítí jako pohádkový efekt.

8, po sezóně, kterou obdržíte

Obvykle před valentinským dnem, odstranit tyto dekorativní světla z vánočního stromku. Vyčistěte světla vánočního stromku ze spodku stromového startu, pomalu navíjejte lampu vánočního stromku do pluku, nakonec můžete v přístroji v příštím roce racionálně využívat.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!