Vánoční stromky, aby Festival, pohyblivé a jasnější

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Sep 15, 2017Stále více a více lidí s větrem Krista Vánoce, nevyhnutelně ozdobit vánoční strom stojí mozek. Vánoční strom lampa je nejzákladnější dekorace, tento podíl je vhodný, vinutí závěsné elegantní vánoční stromeček lampa může být festival, dojemnější a více lesklý.

1, první z nich je vybrat správné místo pro zdobí vánoční strom.

Můžete tlačit dveře dveřmi vidět, kde první oko často padá doma, kde se shromažďují světlo, a tento čas můžeme umístit vánoční strom tam, ale vánoční stromeček s světlo jako okraj krbu nebo Okenní stěna , je na správném místě.

2, zvolte správné vánoční stromky.

Dekorace na festivalu by měl odrážet vaše osobní preference. Pokud dáváte přednost tradiční styl, zvolte běžné žárovky s širokou škálu barev, vánoční stromeček s světlo a pokud chcete šetřit energii, zvolte úsporná zářivka vánoční strom.

3, kolik světla se budete potřebovat?

Expert TIP: Vánoční strom 7noha vysoký, alespoň 500 malá světla, každý 1 metrů vyšší než 100. Pokud máte rádi světlejší vzhled, můžete použít 150 cibulí na metru vysoký. Samozřejmě také vypočítat šířku vánoční stromeček, větší obvod vánoční stromeček, vánoční stromeček s světlo více cibule potřebuje.

4, připravte nástroje.

Každý rok ve Spojených státech, počet lidí, kteří jsou zraněni v dekorace na vánoční stromeček je nad 15 000, takže nezapomeňte připravit správné nástroje před zdobení vánočního stromu. Můžete například použít žebřík na elektrikáře místo stolice k jeho zvýšení, vánoční stromeček s světla používají standardní drátem a power extension společnosti; žárovka na každé vánoční strom nemůže být příliš mnoho, asi 500 je řetězec, pokud více je třeba rozdělit do více řetězců připojení k zásuvce.

5, vánoční strom se rozsvítí pluk

Vánoční stromeček lampu, která by byla zabalena kolem vánoční strom byl poprvé zaveden ve skupině, který zněl nadbytečné. Ve skutečnosti to se lze vyhnout v dekorace vánoční stromky zmuchlanými, kromě toho také snadné, aby se vánoční stromeček lampu, jednou rukou vinutí, ne chaotický, vánoční strom s Light riskovat riziko zakopnutí sebe.

6, jednoduché vinutí metoda

Za prvé energii lampy vánoční stromeček, tak, aby v průběhu vinutí můžete vizuálně vidět vzor formace, z horní části stromu, zdobené směrem dolů.

Je-li vánoční strom je umístěna v rohu, vánoční stromeček s Light to může být stažena z jedné strany stromu na druhou stranu podél přední části vánočního stromu na dno.

Je-li vánoční strom před oknem, můžete twist stromu 360 stupňů a vidět světla a zpět.

Jako elegantní svislá čára? Také velmi jednoduché, jen na řádek pod mezery být větší, aby odpovídaly tvaru stromu.

Chcete-li trochu 3D světla, můžete zabalit strom světla mezi větvemi.

Zkrátka Užijte si dovolenou.

7, vánoční strom rozsvítí uspořádání pokročilé tipy

A, že je krásnější zabalit dohromady různé barvy světla vánoční stromeček. Bílá vánoční stromky jsou hlavní, vánoční stromeček s světla a pak přidejte jednobarevné nebo vícebarevné vánoční strom světla.

B, použití dobíjecí let světla, drátěné závěsy a hřebíky, vytvářet různé tvary umění vánoční stromky. Vyjmout háček nad závěs a twist do stromu, hvězda nebo jiný tvar s svorku, pak twist lampa vánoční stromeček a zavěsit na okraj okno nebo polici.

C, zabalit vánoční strom rozsvítí po venku. Zabalte do kufru nejprve, pak otočte směrem ke konci větve. Po setmění vánoční stromeček s světlo můžete vidět celý strom rozzářil jako pohádka efekt.

8, po sezóně příjem

Obvykle před Valentýna, odstranit tyto dekorativní osvětlení na vánoční stromeček. Vyčištění vánoční stromky ze spodní části stromu start, pomalu dodýchává lampa vánoční strom do regiment, vánoční stromeček s světlo konečně mohou být všechny racionální v kabinetu v příštím roce používat.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!