Vánoční strom symbolizuje život zotavení

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Sep 15, 2017

Vánoční stromky jsou jedním z nejslavnějších tradice vánočních oslav. Obvykle lidé dát jehličnatý strom jako je borovice, do domu nebo venku kolem Vánoc a ozdobíme vánoční osvětlení a barevných ozdob. A anděl nebo hvězda na vrcholu stromu. Jehličnatý strom zdobí svíčky a ozdoby, jako součást vánočních oslav. Moderní vánoční stromeček, vznikl v Německu. Němci zdobí fir tree (strom Eden) doma na prosinec 24 každý rok, Adama a Evy a pověste palačinky na vrcholu, vánoční strom symbolizuje Svatý chléb (mark křesťanského pokání). V moderní době, použití různých souborů cookie namísto Svatý chléb, často doprovázená symbolem Krista svíčku. Kromě toho interiér je vybaven také vánoční tower, je dřevěná trojúhelníková struktura, s mnoha malých police umístěné na soše Krista, vánoční strom věže zdobí stálezelené olistění, svíčky a hvězdou. Od 16.století vánoční věž a z rajské zahrady byly sloučeny do vánočních stromků.

Tento zvyk byl populární mezi věřícími v německé luteránské církve v 18 století, ale to nebylo až do 19. století, že země se stala populární, stále hluboce zakořeněné německé tradici. Na počátku 19. století, vánoční strom se rozšířil do Anglie, a manžel královny Viktorie a Prince Alberta německé byly popularizoval v polovině 19. Viktoriánské vánoční stromky zdobí svíčky, vánoční cukroví a různé pečivo a jsou zavěšeny na větve s stuhy a papírové řetězy. Vánoční strom již v 17. století, byl přinesen do Severní Ameriky němečtí osadníci a byl populární v 19. století. V Rakousku Švýcarsku, Polsku a Nizozemsku jsou také docela populární. V Číně a Japonsku, vánoční strom byl představen američtí misionáři v 19 a 20. století vánoční stromek zdobený barevnými květinami.

Vánoční strom historie

Jako vánoční vznikl v pohanské zvyky vánoční stromky mají vzdálenou minulostí a stát se běžný jev v mnoha kulturách v zimě. Vánoční stromky jsou obecně považovány za vánoční stromky. Starověké pohanské nároky byly zachovány v křesťanství, vánoční strom a stálezelené stromy symbolizují oslava života oživení.

Říše římské období, starověké římská mozaika (současné Tunisko), zobrazující triumfální mýtus z Indie je řecký bůh vína a mužské plodnosti Dionýsos (Dionýsos, moderní učenci si myslí, je Bůh reinkarnace) držící větev jehličnatý strom. Křesťanské proces může být rovněž potvrzen ve snu kříž starověké anglické poezie (sen kříže), v němž strom je nástroj mučení mučení Ježíše. Vánoční stromeček báseň cituje rovněž identifikace dobro a zlo stromů zaznamenáno v Genesis.

Moderní celní nelze přímo dokázat pohanské zvyky. Nejstarší dokumenty lze vysledovat zpět do Německa v 16. století; Ingeborg Weber-keller, profesor Evropské antropologie v Marburgu, identifikována 1570 Brémy Industry Association výroční brožura jak používat studené košile plus jablka, ořechy, data, kokos, sušenky vánoční stromeček a papírové květiny jsou zařízeny v cechu domy radosti dětí členů sdružení průmyslu, kteří sbírají cukroví na Vánoce. Další zmínka pochází z Basileje, vánoční stromeček, kde na míru učeň nesl strom ozdoben s jablky a sýrem nedaleko města v roce 1597.

Ozdoby na vánoční stromeček se zdají být podobné na celém světě. Protože v zimě je vánoční, vánoční strom se používá v jehličnatých stromů. Je to většinou čtyři nebo pět noha vysoký malé palmu nebo malé borovice, zasadil do velkého květináče, potažené barevné malé svíčky nebo žárovky, vánoční strom a nejrůznější dekorace a stuhy, stejně jako dětské hračky a dary od jejich rodiny s dětmi. Po dekorování, vložte ji do rohu obývacího pokoje. Pokud je umístěn v kostele, hlediště nebo veřejném místě, je poměrně vysoký vánoční strom, vánoční strom a strom může být umístěna pod dar.

Podle záznamů celního vánoční první vánoční strom je malá Palma na silnice bílé studené město. Na první noc Ježíše Narození Panny Marie a svatého Josefa, když šli do studené bílé město, byli velmi unavení a Panny Marie na chvíli odpočíval pod tím stromem, a malá Palma jako jeden zvýhodněný rozložil své pobočky a dal Panny Marie nachlazení vítr. Uprostřed noci vánoční strom Ježíš Kristus se narodil. V současné době obzvlášť jasná hvězda na obloze objevila nádherné světlo, přímo do hlavy malé palm tree, točily do krásné clony. Od té doby, malé palmy v Vánoce, zaujímá sídla slavné pozici. Vánoční strom se populární po celém světě je pouze 19 století. Ve středověku, populární německá náboženských dramat, v zahradě Eden, poté, co Bůh stvořil člověka, Adam a Eva zradil Boha, hrát s palmou je pokryta s apple, představující "Strom života" nebo "vědět strom dobra a zla." Později "Strom života" v si věřící hra byla přesunuta domů, symbolizující příchod Spasitele. S tímto symbolem pokroku, v patnáctém století zdobení vánočního stromu, se stal zvyk.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!