Borovice jsou vysoká

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Jun 28, 2017


Borovice jsou stromy stálezelené jako součást vánočních slavností. Protože jsou borovice stálezelené, tento stálezelený strom symbolizuje věčný život, který křesťané dali Kristu. Špičaté koruny stromů ukazují na nebe. Hvězdy tečkované na vrcholu stromu představují zvláštní hvězdu, která vede moudrého k Betlémově hledání Ježíše. Světlo hvězd znamená přivést svět k světlu Ježíše Krista. Dárek pod stromem představuje Boží dar prostřednictvím jediného syna světa: naděje, lásky, radosti a míru.

Borovice strom výběr borovice důvodů: protože vánoční je v zimě, takže borovice jsou používány stálezelené stromy. Protože jsou borovice stálezelené, tento stálezelený strom symbolizuje věčný život, který křesťané dali Kristu.

Vánoce zdobí borovice strom důvodů:

Podle záznamů o vánočním zvyku je první borovice malá palma na silnici bílého města. V první noci z narození Ježíše, Panny Marie a sv. Josefa šla do chladného města, velmi unavená, Panna na chvíli padla na strom, ta malá palma, borovice vánoční stromky, jako by byl oblíbený Vypadá to, Rozvinula své větve, Panně Marii, aby odolala chladnému větru. Ve středu noci se narodil Ježíš Kristus. V této době se na obloze objevily obzvlášť jasné hvězdy, vydaly nádherné světlo, přímo zasáhly malou palmovou hlavu a obkroužily do krásné clony. Od té doby, malý hnědý strom na Vánoce, to představovalo slavnou pozici.

Středověké časy, populární náboženské drama v Německu, v hře Edenu, po vytvoření Boha, Adam Eve zradil Boha, když hra s pokrytou jablonými palmami reprezentující "strom života" nebo "Poznat dobro a zlo Strom ". Později se list života v "stromu života" přesunul do domu, symbol příjezdu spasitele. S rozvojem tohoto symbolu, do patnáctého století, zdobené borovice, se stalo zvykem.

Stromy borovice ukazují na nebeské království. Hvězdy tečkované na vrcholu stromu představují zvláštní hvězdu, která vede moudrého k Betlémově hledání Ježíše. Pine Christmas Tree Světlo hvězd znamená přivést svět k světlu Ježíše Krista. Dárek pod stromem představuje Boží dar prostřednictvím jediného syna světa: naděje, lásky, radosti a míru. Takže když Vánoční lidé zdobí borovice.

Legenda o původu stromu borovice: Říká se, že zemědělec dostal hladové a hladové dítě v zasněžené vánoční noci, kde měl srdečnou vánoční večeři a dítě mělo rozloučenou jedle na zemi a požehnané Řekl: "Nový rok, dárek větví, opouštějící tuto krásnou Sugimuru, splácejte svou laskavost." Dítě zanechalo, farmář zjistil, že větve stromů se vlastně změnily na malý strom, Pine Christmas Tree pochopil pouze jejich přijetí. Původní je posel Boží. Tento příběh se stává zdrojem borovice. Pozdější historická data jsou odvozena, asi 200 let v roce, začal používat pobočky jako ozdoby, jako způsob, jak oslavit Vánoce.

Jehličnatý strom s jedlemi nebo borovicemi se svíčkami a ozdobami v rámci vánočních slavností. Moderní borovice pochází z Německa. Každé 24. prosince každý rok postavili Němci domů jedle (strom Edenové zahrady) a položili na něj sušenky, symbolizující svatyni (značka křesťanského usmíření). Moderní použití všech druhů cookies místo svatých cookies, Pine Christmas Tree, ale také často přidávají symbol Kristových svíček. Navíc interiér má také vánoční věž, je dřevěná trojúhelníková struktura, je zde mnoho malých mříží umístěných Kristova socha, věž zdobená vždyzelenými větvemi a listy, svíčky a hvězda. V 16. století byly vánoční věže a stromy Eden sloučeny do stromů pro borovice.

Borovice na dekoraci stromu, svět vypadá podobně. Borovice jsou používány v stálezelených stromech, většinou čtyři nebo pět stop vysokých malých palmových stromů nebo malých borovic, zasazených do velkého květináče uvnitř, strom je plný barevných svíček nebo malých světel a pak visí všechny druhy Různé Dekorace a stuhy, stejně jako dětské hračky a rodinné dárky. Po zdobení je dobré, na rohu obývacího pokoje. Piniový vánoční stromek Pokud je umístěn v kostele, ve sálech nebo na veřejných místech, borovice jsou poměrně vysoké, ale strom může být také umístěn pod darem.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!