Vánoční strom PVC je robustní a trvanlivý

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Aug 03, 2017

Vánoční strom z PVC kůže, volal vánoční stromek PVC

PVC Materiál kůže Vlastnosti:

Ve skutečnosti jde o druh vinylového polymerizačního materiálu a jeho materiál je druh nekrystalického materiálu. Materiály z PVC se často používají při skutečném použití stabilizátorů, maziv, pomocných zpracovatelských prostředků, barevných materiálů, činidel proti nárazu a dalších přísad. Má výhody nehořlavé, vysokou pevnost, odolnost proti povětrnostním vlivům PVC a vynikající geometrické stabilitě. PVC má silnou odolnost proti oxidantům, redukčním činidlům a kyselinám. Může se však korodovat koncentrovanou kyselinou sírovou, koncentrovanou kyselinou dusičnou, PVC vánočním stromem a také se nevztahuje na příležitost kontaktu s aromatickými uhlovodíky a chlorovanými uhlovodíky.

PVC Materiál kůže Materiál:

Obecná barva je světlá, odolná proti korozi, silná a trvanlivá, je oblíbená na světě, je docela populární a je také široce používána v kompozitním materiálu.

PVC kůže materiál barva je různorodá, barva je nádherná; Tloušťka kůže je obecně 1 až 20 cm v 0,07-2 mm; V závislosti na potřebách zákazníka může vánoční stromek PVC vyrábět různé variabilní vánoční stromky.

Polyvinylchlorid, což je anglický zkratka PVC (polyvinylchlorid), je vinylchloridový monomer (vinylchloridemonomer, zkratka VCM) v peroxidu, azosloučenině a tak dále iniciátoru nebo pod světlem mechanizmus reakce na polymeraci za tepla volným radikálem Polymerace polymeru. Vánoční strom PVC Vinylchloridové polymery a kopolymery vinylchloridu se nazývají vinylchloridové pryskyřice.

PVC je amorfní struktura bílého prášku, malý stupeň podpory, relativní hustota asi 1,4, teplota skla 77 ~ 90 ℃, 170 ℃ začala se rozkládá, špatná stabilita světla a tepla, ve 100 ℃ nad nebo po dlouhé Doba expozice slunečního záření se rozkládá a vyrábí chlorovodík, vánoční stromek PVC a další automatický katalytický rozklad, způsobující změnu barvy, fyzikální a mechanické vlastnosti vánočního stromku PVC jsou také rychle sníženy, v praktických aplikacích musí být přidáván stabilizátor ke zlepšení stability tepla a světla .

PVC vánoční stromek Výrobní proces:

A. Způsob výroby listů:

1. Na žádost zákazníka vede výkresová lišta Iron Line (General 19-24 #), PVC kůže po tom, co tahací stroj stiskne vzor, kombinace se stává polotovarem typu listu;

2. Odřízněte dlouhé proužky (obecně 5,4 m) sekačky a nakrájíme na určitou délku listů podle požadavků na výrobu (listy obecně od 8 do 40 cm);

B. Proces výroby drátu:

Podle výrobního listu vánoční strom PVC vyvede odpovídající drát (obecně 5-14 #), a pak podle výrobních zakázek, přes vyrovnávací stroj, zplošťovací stroj, řez na požadovanou velikost (obecně 8-70 cm)

C. Spojte strom, spojte proces vrcholu stromu:

1. Podle výrobních zakázek vedlo k řezání drátu, listů, bavlny, PVC vánočního stromu prostřednictvím vázacího stroje svázaného do kořenové větve;

2. Podle výrobního listu vedly k přivázání větví, ocelových trubek, bavlněných drah přes stroj svazující stromy svázaný do stromu polotovarů;

3. Podle výrobního seznamu vedly k řezání drátu, listů, bavlněné linie, vázáním horního stroje vázaného na vršek stromu;

D. Montáž, proces stohování:

1. Podle výrobního listu, límec stromu, vrcholu stromu, potom trubkového jádra, trubkové zátky, vánočního stromku PVC a konečně sestaveného do hotového stromu,

2. Stohování co nejdále, takže stromové listy nebudou fixovat tvar, vypadají krásně, je tu vitality; Nepokládejte hromadný tlak společně, protože tlak haldy PVC se deformuje, jestliže hromadí tlak společně na obal, strom nebude vypadat.

Balení:

Podle požadavků vedl karton, polotovary stromů, stromové nohy, ručně a pak obaly.

Pro balení vánočních stromů je nejlepší vyrábět boční, boční obaly, v tomto případě na maximální škálu, aby se zajistil krásný výkon stromu; V obalu požadavky zaměstnanců nemůže stlačit strom, udělat to lehce, zabalit hotový výrobek, vzhůru přihlásit, kód haldy čistý, vánoční strom PVC počet konzistentní, snadné body.

Pro vánoční stromek z PVC je tento vánoční stromek lesk dobrý, lehký, snadno se sbírá, levný, je dobrým vánočním darem. Pokud jdete s některými dekoracemi, efekt je lepší a vzhled vypadá lépe!

PVC vánoční strom 265 juanů, PVC je PVC, v angličtině zkratka PVC (polyvinylchlorid), je monomer vinylchloridu (Vinylchloridemonomer, zkratka VCM) v peroxidu, iniciátoru azo sloučenin a tak dále nebo pod světlem teplo Mechanismu reakční polymerní reakce radikálovou polymerací polymeru. Vinylchloridové polymery a kopolymery vinylchloridu se nazývají vinylchloridové pryskyřice. PVC vánoční stromek Jeho materiál je druh nekrystalického materiálu. Materiály z PVC se často používají při skutečném použití stabilizátorů, maziv, pomocných zpracovatelských prostředků, barevných materiálů, činidel proti nárazu a dalších přísad. Má výhody nehořlavé, vysoké pevnosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům a vynikající geometrické stabilitě. PVC má silnou odolnost proti oxidantům, redukčním činidlům a kyselinám. Může se však korodovat koncentrovanou kyselinou sírovou, koncentrovanou kyselinou dusičnou a také se nevztahuje na příležitost kontaktu s aromatickými uhlovodíky a chlorovanými uhlovodíky.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!