Vývoj borových stromů

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Jul 11, 2017Podle záznamů o vánočním zvyku je první borovice malá palma na silnici bílého města. První noc z Ježíšova narození, Panna Marie a sv. Josef šel do chladného města, velmi unavený, Panna chvíli padla na strom, ta malá palma, jako by měla příznivý vzhled, rozvinula své větve , Panně Marii, aby vydržel studený vítr. Ve středu noci se narodil Ježíš Kristus. V tomto okamžiku se obloha objevila zvláště jasnými hvězdami, vydala nádherné světlo, vánoční strom Pine přímo zasáhl malou palmovou hlavu, obklopený krásnou clonou. Od té doby, malý hnědý strom na Vánoce, to představovalo slavnou pozici.

Středověké časy, populární náboženské drama v Německu, v hře Edenu, po vytvoření Boha, Adam Eve zradil Boha, když hra s pokrytou jablonými palmami reprezentující "strom života" nebo "Poznat dobro a zlo Strom ". Později se dopis života v "stromu života" přesunul do domu, Pine Christmas Tree symbol příchodu zachránce. S rozvojem tohoto symbolu, do patnáctého století, zdobené borovice, se stalo zvykem.

Stromy borovice ukazují na nebeské království. Hvězdy tečkované na vrcholu stromu představují zvláštní hvězdu, která vede moudrého k Betlémově hledání Ježíše. Pine Christmas Tree Světlo hvězd znamená přivést svět k světlu Ježíše Krista. Dárek pod stromem představuje Boží dar prostřednictvím jediného syna světa: naděje, lásky, radosti a míru. Takže když Vánoční lidé zdobí borovice.

Legenda o původu stromu borovice: Říká se, že zemědělec dostal hladové a hladové dítě v zasněžené vánoční noci, kde měl srdečnou vánoční večeři a dítě mělo rozloučenou jedle Na zemi a požehnané Řekl: "Nový rok, dárek větví, piniový vánoční strom, který opouští tento krásný Sugimura, vyplatí svou laskavost." Dítě zanechalo, farmář zjistil, že větve stromů se vlastně změnily na malý strom, pochopil pouze jejich přijetí. Původ je posel Boží. Tento příběh se stává zdrojem borovice. Pozdější historická data jsou odvozena, asi 200 let v roce, začal používat pobočky jako ozdoby, jako způsob, jak oslavit Vánoce.

Jehličnatý strom s jedlemi nebo borovicemi se svíčkami a ozdobami v rámci vánočních slavností. Moderní borovice pochází z Německa. Každoročně 24. prosince každý rok postavili Němci jedle (strom Edenové zahrady) domů a položili na ně sušenky, Pine Christmas Tree symbolizující svatyni (značka křesťanského usmíření). Moderní použití všech druhů cookies namísto svatých cookies, ale také často přidávají symbol Kristových svíček. Navíc interiér má také vánoční věž, je dřevěná trojúhelníková struktura, je zde mnoho malých mříží umístěných Kristova socha, věž zdobená vždyzelenými větvemi a listy, svíčky a hvězda. V 16. století byly vánoční věže a stromy Eden sloučeny do stromů pro borovice.

Borovice na dekoraci stromu, svět vypadá podobně. Borovice jsou používány v stálezelených stromech, většinou čtyři nebo pět stop vysokých malých palmových stromů nebo malých borovic, zasazených do velkého květináče uvnitř, strom je plný barevných svíček nebo malých světel a pak visí všechny druhy Různé Dekorace a stuhy, stejně jako dětské hračky a rodinné dárky. Po zdobení je dobré, na rohu obývacího pokoje. Pokud je umístěn v kostele, sále nebo na veřejných místech, borovice jsou poměrně vysoké, ale strom může být také umístěn pod darem.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!