Fiber strom má oslnivou barvu

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Oct 23, 2017


Vánoční strom z optických vláken obsahuje množinu větví, z nichž každá je opatřena větším množstvím listů, stonkem stromu a květináčem pro upevnění stonky stromu, vyznačující se tím, že každá z větví větví Kořenové větve jsou tvořeny kombinace většího počtu optických vláken a alespoň jedné opěrné tyče; každá z množiny optických vláken ve svazku je připevněna k listu na větvi; Vláknina Vláknina Strom je tvořen sblížením optických vláken, které tvoří množinu větví a stromová tyč obsahuje alespoň jednu nosnou hlavní tyč; je pod stromovou lištou uspořádán barevně nastavitelný zdroj elektrického světla a nachází se v květináči; U větví a stromové tyče je umístěn upevňovací člen.

Vláknina má vysoký stupeň zabezpečení, úspory energie, barevné změny a různé vlastnosti, má základní hrnce, adaptér střídavého proudu, barevné světla, barevné hrnce a další komponenty, je vázán vláknem na vánočním stromku vánočním stromem, vláknový přenos světla Funkce, přes vánoční strom na konci světelného zdroje světla hrnců, střílel v barvě nad barvou hrnce, Vánoční strom z optických vláken převezený na konec vlákna pro osvětlení vánočního stromu, protože hrnce rotuje takže vánoční strom na vláknech odhalil paletu barev světla, Vánoční strom z optických vláken Vytváří oslnivou barvu vánočního stromku.

Vánoční strom optických vláken je charakterizován tím, že obsahuje: nádrž s horní čelní plochou vytvořenou s otvorem spojeným s prostorem uvnitř nádrže; optický vláknový strom skládající se ze svazku vláken nebo více a kmen stromu. Multifunkční zařízení pro změnu barvy je uspořádáno v povodí Vánočního stromu z optických vláken a zdroj světla je umístěn v otvoru základny, složený převážně z světelný zdroj, který je uspořádán v otvoru na nádrži, Jeden nebo více světelných diod, jeden hnací obvod a každá ze světelných diod je centrálně odpovídající otvírací poloze podstavce.

Vánoční ozdoby zdobené Vánocemi, obzvláště v posledních letech, Fiber Optic Vánoční stromek převládání elektrických hraček, vánoční šperky byl také elektronický, jednoduchá změna ozdob nebo ozdoby jako ozdoby.

Vánoční strom z optických vláken Protože větve a stromové věže jsou zhotoveny z optických vláken a každé z jejich optických vláken a lepení v listové fázi, je vánoční strom z optických vláken pod stromem s barevným nastavitelným elektrickým zdrojem světla, takže každé světelné vlákno ve světle zdroj Pod působením jeho přilnavosti v listech hlavy vydal barevný bodový zdroj světla, takže užitný model je nejen nová struktura, ale také plný čerstvosti.

Světlo optického vlákna je vedeno tak, že vytváří oslnivý optický vláknový strom pomocí vlastností světelného optického vlákna. Protože se motor 63 otáčí otočením barevného kola 62, vánočního stromu z optických vláken, barva světla se kdykoli změní a barva stromu optických vláken se změní Změna vlákna s jedním barem Vánoční strom dává jednoduchou výzdobu z matného dojmu. Vánoční strom s optickými vlákny však dříve popsané diskripty variabilní barvy vlákna nabízejí zajímavý efekt změny barvy


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!