Význam Sfouknutí vánočního stromu

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Sep 27, 2017

1, první z nich je zvolit vhodné umístění v domácnosti vánoční stromeček.

Otevřete dveře od dveří vidět, kde první místo často padá doma, kde místo je světlo, tentokrát můžeme dát vánoční strom tam, ale jako okraj krbu nebo okno na okraji zdi , je na správném místě.

2, vyberte vhodné vánoční stromky.

Dekorace na festivalu by měl odrážet vaše osobní preference. Pokud se vám líbí více tradiční styl, zvolte druh velkých různých barev žárovky; Vánoční stromeček s světlem, pokud chcete šetřit energii na záchranu planety, zvolte energeticky úsporné LED vánoční strom světelná lišta.

3, kolik světla na vánoční stromek

Expert Tip: 7 metrů vysoký vánoční strom, alespoň použít 500 malá světla; Každý vyšší než 1 noha zvýší 100. Pokud se vám líbí více brilantní vzhled, můžete použít 150 žárovky za metr vysoké. Samozřejmě šířka vánoční strom by měla být zahrnuta, vánoční strom se světlem větší týdne vánoční strom, více žárovek potřebné.

4, připravené nástroje

Každý rok ve Spojených státech, protože dekorace vánoční stromeček zraněn provádìt více než 15 000, tedy v dekorace na vánoční stromeček nezapomeňte připravit vhodné nástroje. Například použití elektrický žebřík, nikoli náhodně najít stoličku pro vyplnění vysoké; použití standardních drátu a napájecí prodlužovací kabel; každý řetězec vánoční strom světla na žárovku nemůže vybrat příliš mnoho, o 500 řetězce, vánoční stromeček s světlo Pokud potřebujete více se dělí do několika řetězců jsou připojeny k vidlici.

5, vánoční strom se rozsvítí společně

Budou zabaleny v vánočního stromu na první vánoční stromky do klubíčka, zní to trochu nadbytečný. Ve skutečnosti, to je možno v dekorace vánoční stromky mezi spletité dohromady, kromě toho je vhodné vzít hodiny stromky, Ruční vinutí, nikoliv nepořádek, vánoční strom s Light vzdorovat nebezpečí zakopnutí jejich vlastní.

6, jednoduché vinutí metoda

Vánoční stromky, vypněte nejdříve tak, že když vidíte intuitivně vznik vzorek z horní části stromu na dekoraci.

Vánoční strom v rohu, můžete ze strany zúčastněné stromu na druhou stranu, vánoční stromeček s světlo podél přední části vánoční strom byl vyzdoben na dno může být.

Je-li vánoční strom je umístěn u okna, můžete chodit stromu 360 stupňů, před a po můžete vidět světlo.

Jako elegantní svislé čáry je také velmi jednoduché, ale mezery pod hranicí bude větší, tak, aby odpovídaly tvaru stromu.

Chcete, aby světlo trochu 3D smysl, vánoční stromeček s světlo může obtékat mezi větvemi stromu stromky.

Stručně řečeno vaše dovolená vám to líbí.

7, osvětlení uspořádání řádku rozšířené

a, bude mít různé barvy Sfouknutí vánočního stromu, které jsou společně zabaleny ještě krásnější. Bílá vánoční stromky a pak přidejte jednobarevné nebo vícebarevné vánoční strom světla výše.

b, dobíjecí svítilny nechte, závěsů a některé nehty, vyrábět různé tvary umění vánoční stromky. První řez háček na horní závěs a potom twist do stromu, hvězda nebo jiný tvar kleštěmi a pak omotal kolem Sfouknutí vánočního stromu a konečně visí na okraji polici nebo okraji okna.

c, Sfouknutí vánočního stromu, který je zabalený do stromu venku. Za prvé omotané kolem trupu, vánoční stromeček s světlo a poté obaleny na konci větví. Po noci můžete vidět, že celý strom svítí jako pohádka efekt.

8, po přijetí sezóny

Obvykle před Valentýn, vánoční stromeček odstranit tyto dekorativní světla. Chcete-li vyčistit strom, když strom ze spodní části stromu začal pomalu otáčet vánoční stromky do klubíčka, vánoční stromeček s Light a konečně mohou být rozumný způsob, jak shromáždit v kredenci příští rok a pak použít.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!