Metoda navíjení lampy vánočního stromku

Quzhou Hanyin dar výrobních | Updated: Aug 03, 2017

Stále více lidí s Kristovým vánočním Vánocem nevyhnutelně zdobí poplatek za vánoční stromek. Vánoční strom lampa je nejzákladnější výzdobou, poměr je vhodný, vítr visící půvabný vánoční strom lampa může dělat festival více pohybující se a lesklé. Ale kolik je lampa na vánoční stromeček, jak si vybrat, jak ji zabalit? Zde uvádíme grafické znázornění základů vánočních stromků.

1, první je vybrat správné místo pro ozdobení vánočního stromku.

Můžete posunout dveře dveřmi, abyste viděli, kde první oko často padá doma, kde se shromažďuje světlo, a tentokrát tam umíme položit vánoční stromek, ale vánoční stromek se světlem jako okraj krbu nebo okenní stěna, je to správné místo.

2, vyberte správné světla vánočního stromku.

Dekorace festivalu by měla odrážet vaše osobní preference. Pokud dáváte přednost tradičnímu stylu, vyberte žárovku s nejrůznějšími barvami, vánoční stromek se světlem a chcete-li šetřit energii, která šetří planetu, vyberte energeticky úspornou LED lampu na vánoční stromeček.

3, kolik světla potřebujete?

Expert TIP: Vánoční strom dlouhý 7 stop, minimálně 500 malých světel, každý 1 stopa vyšší než 100. Pokud se vám líbí jasnější vzhled, můžete použít 150 žárovek na jednu nohu. Samozřejmě, také pro výpočet šířky vánočního stromu, čím větší je obvod vánočního stromku, Vánoční strom se světlem, tím více žárovky potřebuje.

4, připravte nástroje.

Každý rok ve Spojených státech je počet lidí, kteří jsou zraněni při výzdobě vánočního stromku, více než 15 000, takže nezapomeňte připravit správné nástroje před zdobením vánočního stromku. Například použijte elektrický žebřík namísto stoličky, abyste ho vyzdvihli, Vánoční strom s lehkým používá standardní drát a prodloužení výkonu; žárovka na každém vánočním stromku nemůže být příliš velká, asi 500 je řetězec, pokud je třeba více rozdělit na několik řetězců pro připojení k zástrčce.

5, vánoční strom svítí regiment

Vánoční strom lampa, která by byla zabalena kolem vánočního stromu, byla nejprve nastavena ve skupině, což znělo zbytečné. Ve skutečnosti se tomu lze vyhnout při výzdobě světla vánočního stromu, které se vzájemně splétly, navíc Vánoční strom se světlem také snadno vzal lampu vánočního stromku, jednu ruku navíjenou, ne chaotický, riskuje riziko, že se sám ocitne.

6, metoda jednoduchého navíjení

Za prvé, vánoční strom lampy síly, takže v době navíjení můžete vizuálně vidět vzor formace, od vrcholu stromu zdobené dolů.

Pokud je vánoční stromek umístěn v rohu, může být Vánoční strom se světlem vytažen z jedné strany stromu na druhou stranu, podél vánočního stromku na dně.

Pokud je vánoční stromeček před oknem, můžete strom stočit o 360 stupňů a vidět světla tam a zpět.

Stejně jako chic svislá čára? Také velmi jednoduché, jen linka pod roztečí být větší, aby odpovídal tvaru stromu.

Chcete-li světla trochu 3D, můžete osvětlit stromové světla mezi větvemi.

Jedním slovem je vaše dovolená.

7, uspořádání osvětlení pokročilých špiček

A je krásnější zabalit různé barvy světla vánočního stromku dohromady. Bílý vánoční strom Světla jsou hlavní, vánoční strom se světlo a pak přidat monochromatické nebo vícebarevné vánoční stromky.

B, použijte dobíjecí světla, věšáky a nehty na výrobu různých tvarů uměleckých vánočních stromků. Odřízněte háček nad věšák a otočte ho do stromu, hvězdy nebo jiného tvaru pomocí svorky, pak otočte lampu na vánoční stromeček a zavěste ji na okraji police nebo okraje okna.

C, zabalte světla vánočního stromku kolem venku. Nejprve zahoďte kufr a otočte ho směrem ke konci větve. Po setmění, vánočním stromku se světlem můžete vidět, že celý strom svítí jako pohádkový efekt.

8, po sezóně, kterou obdržíte

Obvykle před valentinským dnem odstranit tyto dekorativní světla vánočního stromku. Vyčistěte světla vánočního stromku ze spodku stromového startu, pomalu navíjejte lampu vánočního stromku do pluku, nakonec můžete v přístroji v příštím roce racionálně využít.


Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!