3 plus 3 osoby stan

3 plus 3 osoby stan

Popis produktu Coleman Coastline 3 plus tři osoby stan je robustní, stabilní a postavený pro snadné pitching. Tento tunelový stan poskytuje dostatek místa pro tři lidi s dostatečným obytným a skladovacím prostorem, aby se vyrovnali se všemi vašimi soupravami, a to i při prodloužených pobytech. Zůstaňte chráněni před vnějšími prvky ...
PRODUCT DETAILS

popis produktu
Pobočka Coleman Coast 3 plus tři osoby je robustní, stabilní a postavená pro snadné vyvýšeniny. Tento tunelový stan poskytuje dostatek místa pro tři lidi s dostatečným obytným a skladovacím prostorem, aby se vyrovnali se všemi vašimi soupravami, a to i při prodloužených pobytech.
Zůstaňte chráněni před venkovními prvky díky stoupající ploše, která kombinuje pocit pohodlí, který dostanete, se zapuštěnou podložkou s možností větrání a snadné čištění tradiční ploché podložky. Optimální proudění vzduchu je klíčovým důrazem na tento design s dodatečnou ventilační dlažbou, která zajišťuje, že vzduch cirkuluje po celém stanu. Tento stan je dodáván se spací plochou 4,2 m2, skladovací plochou asi 3,78 m2, rozkládací plochou 26 m2 a výškou 140 cm.
V ložnici je také pevný a odolný polyetylén. Prodyšná polyesterová a neviditelná síťovina je lehká a odolná proti chybám. Póly jsou dostatečně krátké, aby byly snadno zabaleny do batohu. Podlahová podložka umožňuje vstup chladného vzduchu do spodní části stanu a pak je vytlačován teplý vzduch ventilačními panely.
Disponuje dvěma dveřmi, takže při změně směru větru není nutné znovu nastavovat. Optimální umístění kloubů podél tyčí a kolem stanu zajišťuje stabilitu ve větru. Y-guy-linky poskytují podporu, ale méně napětí na stanových pólech. Až v jednom směru umožňuje rychlé a snadné naklánění, vnitřní ložnice je předem připevněna a může být ponechána při balení stanu.
Farebně označené sloupy a pólovité rukávy a vnitřní háčky na ložnici minimalizují chyby v tahu. PVC okna zvyšují viditelnost a umožňují světlo do stanu, ale poskytují soukromí v případě potřeby. Větrná větrací šňůra je vhodným otvorem, takže můžete do stanu spustit elektrický kabel a také mnoho vnitřních kapes.

Hot Tags: 3 plus stan tři osoby, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, velkoobchod, koupit, levné, vysoce kvalitní, prodej
Související produkty

Dotaz

Quzhou Hanyin dar výrobních
Přidat: No.35, Jiangdong District, Jiangshan City, Zhejiang, Čína
Tel:0570-4016861
E-mail: sales001@hanyin-gift.com
Whatsapp: +08618357091335
Mob: + 86-18357091335
Skype: andy0305109@hotmail.com
Komunikace
Bookmark us today!